Навіщо бреше Сергій Ратушняк?

Опубліковано:

Виборчі перегони досягли свого апогею. Кандидати у своєму прагненні перемогти вдаються до всіляких методів. Одні масово розкидають агітпродукцію по під'їздах багатоповерхівок, другі – встановлюють дитячі майданчики, треті поливають опонентів брудом, четверті – приписують собі всіляки мислимі й немислимі заслуги. От, наприклад, чотириразовий міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк.

У останньому номері газети РІО від 17 жовтня 2015 року (яка, до речі, належить Сергієві Ратушняку і повністю підконтрольна йому) був опублікований матеріал під назвою “Хто і як керував Ужгродом за останні 25 років? Пам'ятка ужгородцям”. Хороша ідея – зібрати в одній статті інформацію про діяльність колишніх міських голів нашого міста. Але лише хороша ідея і аж ніяк не виконання. Бо ж автор матеріалу подає інформацію – викривлено. А чесно кажучи – брешучи.

Візьмемо цитату: “В Ужгороді при мерові Ратушняку за першої його каденції було створено перший закарпатський банк “Сервіс”, відкрито перший в Україні муніципальний вуз, побудовано найкращу в Україні гімназію, збудовано сучасний пологовий будинок за американською технологією”. 

Але далеко не всі досягнення з цієї цитати дійсно належать Сергієві Миколайовичу. Так, банк такий дійсно існував. Щоправда, про нього мало хто чув і сьогодні знає: як колись з'явився, так і зник. Власне, він і створений був лише для своїх “темних” справ. Але зараз не про це. Далі у матеріалі згадується вуз і гімназія, яку, нібито, побудували завдяки Ратушняку. Варто сказати те, що вперше мером Ратушняк став у 1994 році. А гімназію по вулиці 8 березня в Ужгороді здали в експлуатацію 2 грудня 1993 року. На відповідному розпорядженні стоїть підпис глави міської управи Еміла Ландовського. До того ж будівництво школи проводили чехословацькі будівельники на замовлення заводу “Турбогаз”. А через 18 днів (20 грудня) той же Еміл Ландовський підписав розпорядження “Про затвердження акту державної комісії по введенню в експлуатацію закінченого будівництвом родильного будинку на 102 ліжка”. І тут замовником будівництва виступив “Турбогаз”.

Таких документів, які б засвідчили, що Сергій Миколайович хвалиться не своїми справами, – доволі багато. Але все це – нечесно, негарно, неправильно. Тож, навіщо бреше Сергій Ратушняк? Тому що знову хоче очолити Ужгород і розкрадати його. Бо ж що можна чекати від людини, яка чорними методами прокладає собі дорогу до влади? Тим паче, що уже будучи міським головою, він показав свої таланти – роздерибанити і загарбати все, що лиш можна.

25 жовтня ми маємо шанс оновити владу в Ужгороді. І дуже хочеться, щоб міським головою стала гідна і чесна людина, яка працюватиме на благо рідного Ужгорода. 

Марина Боршош

Про Захід