Закарпатців вводять в оману з метою дестабілізації ситуації в області

Опубліковано:

Спільна заява голови ОДА Геннадія Москаля та народних депутатів Юлія Мамчура, Валерія Пацкана, Роберта Горвата

Впродовж двох тижнів ми з командою їздимо Закарпаттям та спілкуємося з людьми. І скрізь закарпатцям доводиться пояснювати, що після виборів наш край так само залишиться Закарпаттям і ні з ким не об'єднуватиметься.

Чому виникла потреба в такій інформаційній роботі? Тому що команда ЄЦ Віктора Балоги і сам він особисто під час зустрічей з людьми вводять їх в оману. Виборців переконують, що Закарпаття об'єднають із Львівською областю і, таким чином, ми втратимо свою самобутність.

Це пряма зухвала брехня, що добре видно на карті децентралізації України. Тим не менше лідер “Єдиного центру” Віктор Балога спекулює цією темою і маніпулює людською свідомістю, прагнучи у такий спосіб повернути собі втрачений над Закарпаттям вплив. Оскільки подібні заяви призводять до дестабілізаційних процесів в області, вважаємо за необхідне виступити із спільною заявою і звернутися до закарпатців із проханням не вірити цій брехні. Єдиний мотив, яким керує зараз Віктором Балогою – знову стати одноосібним володарем Срібної Землі, як це відбувалося впродовж останніх 15 років.

Насправді глобальна реформа децентралізації України, ініційована Президентом Порошенком та підтримана всією командою партії “Солідарність”, спрямована лише на одне – на отримання більших повноважень місцевими громадами. Через два роки реформа буде повністю втілена в життя, і саме місцеві громади, люди на своїй землі, вирішуватимуть, як їм жити, на що витрачати власні кошти, як ґаздувати в своєму селі, селищі чи місті.

Перший етап децентралізації – бюджетний – стартував цього року і ми вже бачимо відчутні результати. Орієнтовно протягом цього року ріст місцевих бюджетів становитиме 39,2 мільярди гривень. І це лише перша перевага, яку отримають місцеві громади завдяки децентралізації.

Поки що остаточний процес децентралізації проходить стадію обговорення. Але однозначно відомо, що після децентралізації в країні залишиться 27 регіонів, як і зараз. Закарпаття однозначно залишиться окремим регіоном.

Прикриваючись містечковим патріотизмом, Віктор Балога вводить закарпатців в оману, намагаючись знову домогтися влади.

Закарпатці, закликаємо вас. Не дозвольте знову обманути себе й проголосувати за політичну силу, яка не спиняється ні перед чим, зокрема й зухвалою брехнею лише, щоб знову заволодіти Закарпаттям.

Голова ОДА Геннадій Москаль,

народний депутат Юлій Мамчур,

народний депутат, голова Закарпатської територіальної організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан ,

народний депутат, голова Ужгородської міської організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Роберт Горват

Про Захід