Луценко в Ужгороді презентував книгу «По обидва боки колючого дроту» (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 19 жовтня, в Ужгороді презентували книгу “По обидва боки колючого дроту”. Представити своє видання приїхав сам автор, відомий український політик, голова фракції “БПП” у Верховній Раді Юрій Луценко. 

“Це книжка не про тюрму, хоч тюрми там багато, не про політику, хоча і вона там є, і навіть не про міліцію. Це книга про те, як має триматися людина, на котру дивляться мільйони людей. А ще про любов, бо без моєї Ірини я би з цим не впорався. Саме вона стала стрижнем, на якому все трималося, в тому числі, і я”, – розповів політик. 

За словами Луценка, його ідея підтримки книжок – давня, адже тільки нація, яка читає, має перспективу: “Дуже показово, що на кількість населення найбільше бібліотек – на Заході і в Центрі України, а найменше – на Донбасі. 

Сьогодні нам говорять, що після Майдану нічого не змінилося, ми програли, Президент поганий. Я не погоджуюся. За рік ми збудували армію. Жодна країна на це б не спромоглася! А ми змогли: кожен пенсіонер, волонтер, вчитель, які віддавали на допомогу військовим кілька гривень, це зробили. Ми змогли запустити згублені виробництва, і зараз армія має 160 нових танків”. 

Юрій Луценко розповів і про роботу в команді Президента. Політик каже: його мета не рейтинги, а зміни в країні, як би не було складно їх втілити:”Заходячи в команду Президента, я чітко розумів, що великого рейтингу це не дасть. Порошенко теж отримав смертельно хвору Україну. Треба робити операцію, наркозу немає – його забрали Янукович і Путін. Ми можемо або боротися, або здатися Росії. Але попри крики про зраду, люди розуміють, що треба боротися. Я за те, щоб влада казала: “Ми солідарні. Ми разом або прорвемося, або загинемо”. Впевнений, що за 2-3 роки зможемо покращити ситуацію”. 

Про Захід

Про Захід