На Закарпатті міліціонери завадили зловмисникам зіпсувати майно банку

Опубліковано:

П'ятеро невідомих осіб намагалися пошкодити частину декоративного металевого огородження фасаду будівлі одного із банків Ужгорода та їх вчасно помітив працівник міліції ДСО

Міліціонер держохорони, який на той момент ніс службу у фінансовій установі, розповідає:

– Близько 17-ї години група невідомих осіб підійшла до будівлі банку. Це були хлопці віком близько 18-ти років. Спочатку вони зупинились біля фасаду будівлі, чим одразу привернули мою увагу. Кілька хвилин невідомі стояли, оглядаючись, а далі взялися ламати огорожу.

– Не гаючи часу, я зателефонував у чергову частину роти міліції охорони. І за кілька хвилин прибув наряд групи затримання УДСО, – додає держохоронець.

Молоді хулігани з невідомих причин намагались пошкодити частину декоративного металевого огородження фасаду будівлі. Спробували витягнути металевий прут схожий на громовідвід, але бійці групи затримання вчасно припинили хуліганські дії малолітніх законопорушників. До речі, ними виявились мешканці Ужгорода віком від 15 до 18 років.

Для з'ясування обставин на місце пригоди була викликана слідчо-оперативна група Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області.

Сума завданих збитків встановлюється.

  

УДСО при УМВС України

в Закарпатській області

 

Про Захід