На Закарпатті створено рейдові групи по боротьбі з нелегальними перевізниками (Фото)

Опубліковано:

Інспектори ДАІ, “Укртрансінспекції”, працівники Державної фіскальної служби, Антимонопольного комітету та обласної адміністрації здійснили у п'ятницю, 9 жовтня, черговий рейд з перевірки перевізників.

Контролюючі органі інспектували технічний стан транспортних засобів, наявність відповідних ліцензій тощо, зокрема на виїзді з Ужгородського району.

Як повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Едуард Маляр, навідалися з перевіркою і на проспект Свободи в обласному центрі. У зв'язку з рейдом, у другій половині дня на звичному місці стоянки мікроавтобусів, які перевозять пасажирів поза територією автовокзалу, не було жодного транспортного засобу. Тож пасажирів доставляли на  автовокзал. “Для перевезення збільшеної кількості пасажирів задіяли додатково 20 автобусів в напрямку Сваляви, Іршави, Хуста. Адже у п'ятницю, зазвичай, пасажиропотік збільшується вдвічі, порівняно з рештою днів”, – каже Едуард Маляр.

Протягом дня працівники ДАІ та Укртрансінспекції склали 9 протоколів про адміністративне правопорушення на перевізників. Як засвідчили перевірки, більшість перевізників, які транспортують  пасажирів у мікроавтобусах, мають ліцензію на перевезення восьми пасажирів як таксі.

Проте транспортні засоби переобладнують, додаючи кількість сидінь, що суворо заборонено законом.

“Графік рейдових перевірок розписаний до кінця місяця, тож вони триватимуть і надалі, – каже Едуард Маляр. – Робота контролюючих органів поодинці у боротьбі з нелегальними перевізниками визнана керівництвом краю незадовільною. Тому було доручено створити спільні рейдові групи, аби перевірити їх дієвість в сфері безпеки перевезень пасажирів. При необхідності перевірки будуть продовжені і в подальшому”. 

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід