Виборча комісія Перечина прискіплива до кримського місця проживання кандидата

Опубліковано:

Перечинська міська виборча комісія мала намір розглянути питання скасування реєстрації кандидата на посаду міського голови Олександра Болотяна від ВО “Свобода” через факт його місця проживання в Автономній Республіці Крим.

Про це ОПОРІ повідомив Уповноважений партії “Всеукраїнське об'єднання “Свобода” у місті Перечин та Перечинському районі Андрій Суслов.

За його словами, 07 жовтня йому зателефонували представники виборчої комісії і почали ставити питання стосовно кандидата від партії Олександра Болтяна. Останній – переселенець із Криму. Він мешкав у Євпаторії (саме там – і місце його реєстрації проживання), зараз тимчасово проживає  у Києві, проте фізично знаходиться в зоні АТО, під Авдіївкою,  де служить в батальйоні “Січ”.

Саме відсутність місця реєстрації проживання (при подачі документів – кандидатом не вказано тимчасового місця реєстрації) могли стати причиною скасування його реєстрації як кандидата. “Принаймні так, на словах, передали представники Перечинської міської виборчої комісії“, – зазначив Андрій Суслов.

Проте, у підсумку, жодного питання щодо скасування реєстрації Олександра Болтяна у порядок денний засідання міської виборчої комісії не вносили і не обговорювали.

Станом на 09 жовтня Олександр Болтян – у списку зареєстрованих кандидатів на посаду Перечинського міського голови, про що є відповідна інформація на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Місце проживання кандидата значиться саме як місто Євпаторія Автономної Республіки Крим.

Загалом на посаду міського голови Перечина претендують четверо кандидатів. Крім Олександра Болтяна від “Свободи”, зареєстровано:

  • Гуранич Мирослава (“Єдиний Центр”);
  • Погоріляк Іван (“Відродження”);
  • Скубенич Віталій (“Блок Петра Порошенка “Солідарність”).

ОПОРА нагадує: місце реєстрації кандидата на тимчасово окупованих територіях, у тому числі Автономної Республіки Крим, не є підставою для відмови або ж скасування реєстрації кандидатів на виборні посади в органах місцевого самоврядування України.

 

 

Про Захід