В Ужгороді відбудеться міжнародний бізнес-форум

Опубліковано:

Представники ділових кіл Європи, дипломати сусідніх держав, керівники найбільших підприємств області та представники міжнародного бізнесу зустрінуться в Ужгороді у четвер, 8 жовтня. В цей день в обласній адміністрації відбудеться  інвестиційний на форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”.

Участь у заході візьмуть заступник міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, заступник державного секретаря Угорщини Жолт Чутора, Надзвичайний та Повноважний посол Румунії в Україні Корнелу Іонеску, а також керівники Закарпаття, великих підприємств області, представники місцевого та міжнародного бізнесу.

Під час форуму представлять інвестиційні можливості оремо кожного району  та міст області й краю в цілому, презентують успішні проекти, які сьогодні реалізуються в промисловості, туристичній сфері та сільському господарстві. Під час зустрічей обговорять актуальні проблеми залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону.
У фойє обласної адміністрації розгорнеться виставка товарів підприємств агропромислового комплексу, промислових підприємств регіону. Тут представлять  стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових проектів.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід