Володимир Чубірко нагородив тренерів та педагогів спорткомплексу “Юність” годинниками (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 2 жовтня, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко завітав до споркомлексу “Юність” для того, аби привітати тренерів та педагогів із їхнім професійним святом. 

З нагоди свята відбулося також урочисте  нагородження вчителів грамотами та подяками від голови Закарпатської обласної  ради Володимира Чубірка. Для того, аби вчителі завжди усе встигали, їм презентували особливі подарунки — годинники. Зокрема привітали вчителів Дичко Р.Ю., Диряк І.І., Дасько М.М., Шейбакову В.Ф.  та інших педагогів.

Також голова облради оглянув хід реставрації спорткомплексу “Юність”— спортивного залу. Наступні роботи  — приведення до порядку роздягалок. Попереду — розширення роботи над підняттям загального рівня спорткомплексів, шкіл та дитячих садків до європейського рівня. 

Крім того Володимир Чубірко наголосив і на інших реформах, серед яких особливе місце відведено проблемам людей з особливими потребами. 

Питання в першу чергу у створенні  умов нормального пересування містом. Це щоденний ремонт бордюрів протягом наступних п'яти років та реформи у сфері громадського транспорту. В першу чергу в Ужгороді нарешті почнуть працювати автобуси європейського рівня, призначені для людей з особливими потребами.  Реформа громадського транспорту включатиме і покращення системи пільгових перевезень.  

 Також розповів про надзвичайно важливу складову життя людей з особливими потребами, якій наразі приділено недостатньо уваги, а саме — відвідування знакових місць Ужгорода. Тому він пропонує новий проект: відкриття доріжок для людей з особливими потребами, які побудують у центрі міста. Вони нарешті дозволять із легкістю потрапити до кожного музею, церкви, пам'ятника та інших  закладів. 

“Попереду — зміни, які покращать життя ужгородців. Ми врахуємо потреби кожного, особливо тих, хто потребує особливої уваги та підтримки!”, — запевнив Володимир Чубірко.

Про Захід