«Чорний тюльпан» вивіз ще 4 полеглих військових (Відео)

Опубліковано:

Закарпатська група місії “Чорний тюльпан” повернулася додому після 15 днів експедиції. За час перебування у зоні АТО, кажуть, було підозріло тихо, однак свою нелегку роботу хлопці виконали.

Ми вивезли чотирьох бійців та фрагменти тіла п'ятого, наразі невідомого. Буде здійснена експертиза ДНК. Тіла пролежали у землі більше року. Працювали ми у Чорнухіно – вивезли  одного бійця, за Авдеєвкою працювали і на луганській Фащівці – вивозили тіла”, — розказує Олександр РУСИН, представник закарпатської групи “Чорного Тюльпана”.

Місіонери розповідають, що вдалося віднайти не тільки наших полеглих Героїв. Цього разу, вчергове, було знайдено загиблого російського найманця. Цей факт є ще одним доказом присутності російських військ на Донбасі.

Один був із Ростова-на-Дону, розпізнали по документам, які знайшли у Чорнухіно. Ми його передали у морг у Донецьк”, — каже Олександр Русин

Олександр Русин розповідає, що наразі місія    -“Чорний тюльпан” має інформацію про одного зниклого безвісти закарпатця та двох наших земляків, які вже близько року знаходяться у полоні у Донецьку. Щодо їх обміну ведуться перемовини.

Є двоє полонених, які знаходяться в Донецьку, зараз домовляють про те, щоб їм дозволили передзвонити рідним, а надалі перемовини – не в нашій компетенції. І один безвісти зниклий із 128-ої бригади – Корнієнко. Поки що ми не можемо його знайти. Можливо, ми його знайшли, бо він зник після Дебальцівського котла, біля села Лонгвіново. Можливо, він чекає на співпадіння ДНК-експертизи”, — каже Олександр Русин.

Місіонерам так і не вдалося побороти фінансові труднощі, однак припинити роботу не дозволяють прохання рідних тих хлопців, що зникли у цій війні. Усі небайдужі можуть підтримати тих, хто допоможе нашим Героям прибути додому для вічного спочинку.

Приблизно ми виїжджаємо на ротацію 10 листопада. Потреби – скати для машин, кошти на паливо чи саме паливо, і гроші на дорогу. Рахунок буде надано, тож хто хоче із закарпатців допомогти повернути додому бійців, які віддали за нас життя, тож просимо допомогти”, — резюмує Олександр Русин.

Картка Приват банку для допомоги закарпатським представникам місії “Чорний тюльпан” 4323 3553 01 76 68 20 (Генадій Сольніков)

 

Про Захід