Відкрито набір на тренінги з конфліктології для журналістів

Опубліковано:

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує співробітників регіональних і місцевих ЗМІ до участі в безкоштовній триденній навчальній програмі для журналістів “Медіа як посередник у розв'язанні та попередженні конфліктів”.

Тренінг відбудеться  у Львові 29 – 31 жовтня 2015 року за підтримки посольства Великобританії в Україні. Повторно заходи пройдуть також 17 – 19 грудня 2015 та 18 – 20 лютого 2016 року.  Витрати учасників на проїзд, харчування та проживання у Львові оплачують організатори.

Протягом трьох днів учасники вчитимуться працювати з дражливими темами (збройні конфлікти, мобілізація, переселенці, демобілізовані тощо), дотримуючись професійних стандартів; обговорять з експертами особливості реакції суспільних груп на повідомлення, що транслюються у ЗМІ; познайомляться з успішними медійними проектами, які висвітлюють проблеми переселенців. Також будуть представлені найновіші результати соціологічних досліджень щодо впливу медіа на суспільні настрої.

Участь у проекті можуть узяти журналісти регіональних чи локальних ЗМІ віком до 45 років з усієї України. Заявки можна подавати до 1 жовтня.

Докладні умови участі та вимоги до заявок дивіться на сайті Школи журналістики УКУ. По додаткову інформацію звертайтесь за адресою [email protected].

Медіацентр УжНУ

Про Захід