Ужгородську пенсіонерку на ринку «почистили» злодії

Опубліковано:

На ринках знову починають орудувати крадії. Як правило, користуючись тим, що деякі люди відволікаються на той чи інший крам, “щипачі” швидко влучають момент і за лічені секунди “випотрошать” сумку так, що їх жертва навіть не почує. – Я знаходилася того дня на ринку. – розповідає  потерпіла Олена.

– Я є інвалідом. Поки ходила ринком, навіть не почула, як із моєї сумки витягнули документи: паспорт громадянина України, посвідчення інваліда, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, банківські картки, які знаходилися в косметичці. Грошей не було, тому не розумію, чому крадії полізли в сумку. Побачивши, що хтось поцупив із сумки документи, я одразу ж повідомила в міліцію. Крім того, одразу ж дала знати в банк і там заблокували мою картку.

Як з'ясувалося, досить вчасно, бо зловмисникам не вдалося зняти 2 500 гривень, які знаходилися на картці. Наразі частину документів уже відновила. Працівники міліції повідомили нашому виданню, що після звернення потерпілої про крадіжку на ринку, оперативники стали проводити пошукові заходи, щоби вирахувати тих, хто обікрав жінку-інваліда.

У першу чергу стражі порядку перевіряють т. зв. спецконтингент та тих, хто схильний до аналогічних злочинів. За цим фактом порушено кримінальне провадження.

Іван ЛАДЖУН, Карпатський об'єктив

Про Захід