Завтра в Ужгороді стартує театральне свято “Інтерлялька­ – 2015”

Опубліковано:

  1 жовтня на пл.Театральній урочисто відкриють ХV­ Міжнародний фестиваль театрів длядітей “Інтерлялька”.

 Розпочнеться перший фестивальний день об 11.00 з ярмарку робіт майстрів народної творчості та запрошення дітей до казкового “Міста майстрів”.

  О 14.30 відбудуться лицарські бої, майстер­клас зі старовинних танців, анімаційні ігри заучасті членів клубу історичної реконструкції “Орден Св.Миколая” та студентів Ужгородськогоколеджу культури і мистецтв.

15.00 – виступ духового оркестру Ужгородського музичного училища ім.Д.Задора.

15.15 – майстер­клас із сучасних танців, танцювальний флеш­моб за участі акторівЗакарпатського академічного обласного театру ляльок.

15.30 – офіційне відкриття фестивалю, вітальне слово від керівників області, очільниківкультури Закарпаття, організаторів свята. Представлення колективів­учасників фестивалю. Також на сцені виступлять вихованці дитячої театральної студії “Бавка”, танцівники студії сучасного танцю “Бліц” та учні Ужгородської музичної школи ім.П.Чайковського.

На завершення, о 16.45 студенти кафедри акторського мистецтва та режисури театруляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка­Карого представлять виставу “Панч і Джуді”, – інформує управління культури Закарпатської ОДА.

Про Захід