Закарпатський музично-драматичний театр готується до відкриття ювілейного сезону

Опубліковано:

  Вересень видався багатим на гастролі для Закарпатського обласного українського музично­ драматичного театру ім.братів Шерегіїв. Закарпатці успішно виступили на театральному фестивалі “Коломийські представлення” (Івано­Франківщина) та в м.Дрогобич (Львівщина). А нещодавно театрали повернулись із Києва, де показали свою останню прем'єру “Про що плачуть верби?” за п'єсою І.Карпенка­Карого та дитячий мюзикл “Мауглі”. Щорічні гастролі в столиці – це вже добра традиція закарпатського облмуздрамтеатру. Виступати перед вибагливим київським глядачем наважиться далеко не кожен театр із “провінції”, закарпатці ж це роблять щоосені. Цьогоріч, окрім Києва, виступили також у Білій Церкві та Обухові.

  Василь Шершун, художній керівник театру та режисер­постановник вистави “Про що плачуть верби?”, оцінює гастролі як успішні: на виставах зали були заповнені, а глядачі та театрознавці прихильно відгукнулись про побачене.

  “Ми успішно склали іспит перед примхливою київською публікою, – ділиться враженнями Василь Шершун. – Театр довів свою спроможність. Адже в останні роки до нас прийшло чимало молоді. Хай навіть без театральної освіти, але вони вчаться і розвиваються на репетиціях і на сцені. Та так, що нашій молоді позаздрили і київські колеги – їхній пластичності, рухливості. “У вас на сцені є ансамбль акторів” – казали нам кияни. Тож я планую і надалі в своїх постановках робити ставку на нашу молодь. Нехай ростуть!”.

 На власну сцену Закарпатський обласний український музично­драматичний театр ім.братів Шерегіїв вийде вже 16 жовтня. Саме тоді розпочнеться ювілейний 70­ий театральний сезон, – інформує управління культури Закарпатської ОДА.

Про Захід