Зібрані під час фестивалю “Фортеця” кошти передано реабілітаційному центру “Дорога життя” (Фото)

Опубліковано:

Нещодавно в Ужгороді пройшов дитячий фестиваль-ярмарок ідей та розваг “Фортеця”. У рамках фестивалю відбулися різноманітні цікаві заходи для діток: спортивні ігри, майстер-класи і ярмарок, на якому діти представили власноруч створені вироби.

Фестиваль проходив також з благодійною метою. Кошти в сумі 11 тисяч гривень, які були зібрані під час заходу, організатори передали медико-соціальному реабілітаційному центру “Дорога життя”.

У реабілітаційного центру сьогодні багато нагальних потреб, тож ці гроші неабияк допоможуть. Наразі міська влада з бюджету Ужгорода на утримання та розвиток “Дороги життя” виділяє 600 тисяч гривень на увесь рік. Однак цієї суми недостатньо, адже для забезпечення усіх потреб центру потрібно вдвічі більше коштів.

Директор реабілітаційного центру “Дорога життя” Олег Кириленко зауважив: “Тішуся, що в нас в Ужгороді є люди, які організовують такі чудові заходи, як “Фортеця” і ще приємніше від думки, що не забувають про благодійну складову та допомагають нашому центру”.

Наступного тижня реабілітаційний центр “Дорога життя” відзначить свою 16-ту річницю від дня заснування.  

Про Захід