Закарпаття в очікуванні найбільшої інвестиційної події

Опубліковано:

 “Закарпаття – бізнес в центрі Європи”. Інвестиційний форум під такою назвою відбудеться в приміщенні обласної держадміністрації  8 жовтня. Про це розповів під час сьогоднішнього  брифінгу  заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА  Юрій Гузинець. За його словами, цей захід стане найбільшою інвестиційною подією в Закарпатській області і дискусійним  майданчиком для обговорення актуальних проблем залучення інвестицій і розвитку  інфраструктури регіону.
    –Під час форуму планується  представити  інвестиційні можливості районів та міст Закарпаття та області в цілому. Також презентуємо успішні проекти з іноземними інвестиціями, які сьогодні реалізуються в промисловості, туристичній сфері та сільському господарстві.  Відбудуться зустрічі керівників українських та іноземних підприємств з урядовими посадовими особами нашої країни та іноземних держав, адже участь у заході візьмуть керівники міністерства економічного розвитку України, а також представники профільного міністерства Угорщини”.
У рамках форуму відбудеться і виставка товарів промислових та агропромислових підприємств регіону, презентація стратегічних інвестиційних проектів, вільних земельних ділянок, призначених для реалізації аграрних, туристичних та промислових проектів..
                                                                Прес-служба Закарпатської  ОДА

Про Захід