Сьогодні, 26-го вересня, в Ужгороді в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі стратувала ХІV Міжнародна туристична виставка-ярмарок “Тур'євроцентр – 2015”.
На відкриття заходу завітало керівництво області та міста. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, міський голова Віктор Погорелов та заступник міського голови Іван Шкирта із запалом витанцьовували з дівчатами в народних строях.
Сьогодні, на святі Тур'євроцентру-Закарпаття 2015, Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, радушно зустрічав своїх гостей не тільки із багатьох районів нашого краю, але й за кордону та всієї України. Весело, драйвово, красиво!Такі заходи обов'язково мають бути присутні, адже представляють туристичний потенціал, ціавинки краю і дають можливість учасникам ринку подивитись.Хотів би нам усім побажати, насамперед, міцного здоров'я, гарної професійної роботи, оптимізму, мирного неба та достатку!
Posted by Іван Шкирта on 26 вересня 2015 р.