Виноградівські пожежники – найкращі в області (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 25 вересня, відбулися змагання серед рятувальників ДСНС Закарпаття на базі пожежно-рятувального підрозділу в Сваляві. Рятувальники змагалися за звання “Краща ланка ГДЗС”.

Пожежники вдосконалюють свої професійні навики постійно, адже при виконанні завдань їм доводиться працювати у складних та загрозливих умовах: в сильно задимлених приміщеннях, іноді з ризиком вибуху або обвалу, або в токсичних приміщеннях.

Так, у сьогоднішніх змаганнях взяли участь 16 команд рятувальників Закарпаття. Змагання почалися на стадіоні “Авангард”, де пожежники спочатку демонстрували оперативність в одяганні бойового вбрання. Вже у Сваляві показували вправність у пошуку потерпілого у задимленому приміщенні. Командне змагання передбачало передусім єдність усіх бійців, а відтак злагодженість їх дій.

Першість вибороли газодимозахисники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Виноградова. Другими стали свалявські рятуваники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.Третє місце зайняли бійці 1-ї державної пожежно-рятувальна частини Перечина.

Переможці отримали кубок, а інші призери — грамоти й подарунки. 

Про Захід