Модернізований «Турбогаз»: Як в Ужгороді відливають метал (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 24-го вересня, в Ужгороді з приводу запуску плавильного комплексу “EGES” відбулася ознайомча програма на одному з найпотужніших підприємств області − ПАТ “Ужгородський Турбогаз”.

З такої нагоди на підприємство завітали голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, народний депутат України Валерій Пацкан, голова Мукачівської міської ради Золтан Ленд'єл, керівники великих виробництв краю, українські та закордонні партнери підприємства, преса.

Розпочався захід з невеликої презентації історії та здобутків підприємства. Директор ПАТ “Ужгородський Турбогаз”  Михайло Качур, відзначив, що за останні 10 років завод не мав такого потужного ривка, такої інвестиції, як сьогодні. Як повідомив очільник підприємства, загальний розмір інвестицій за останні два роки − 25 мільйонів гривень. Така потужна модернізація підприємства − це спільна заслуга всієї команди, − наголосив Михайло Качур. Наразі ливарний цех працює цілодобово в чотири зміни. До кінця року має бути створено 160 робочих місць. 100 вакансій у нас вже зайняті. Нині триває навчання персоналу, адже професія для Закарпаття є дещо екзотичною. Однак ставку на підприємстві роблять саме на місцеві кадри.

Після цього Михайло Качур провів гостей екскурсію виробничими цехами, де можна було ознайомитися із продукцією підприємства: від мегапотужного устаткування для нафтогазової галузі до дитячих майданчиків, ліхтарів та лавочок. Кульмінацією заходу стала участь у запуску нового плавильного комплексу 2х2 “EGES”.

“Про Захід”

 

Про Захід