“Опора” розповість про специфіку цьогорічної виборчої кампанії

Опубліковано:

   23 вересня, о 12:00, в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Закарпатського представництва Громадянської мережі ОПОРА на тему: “Місцеві вибори в Закарпатській області: тенденції на старті виборчої кампанії”.

  Під час заходу координатор виборчих програм Володимир Феськов розповість про специфіку цьогорічних місцевих виборів, особливості нового закону про вибори, тенденції перших двох тижнів виборчої кампанії в області, потенційні порушення можливих учасників виборного процесу, роботу територіальних виборчих комісій та інші питання, що стосуються проведення  виборів 25 жовтня 2015 року.

   Запрошуються представники ЗМІ, політичних партій, громадських організацій.

  Закарпатське представництво Громадянської мережі “ОПОРА” розпочало кампанію громадського спостереження за місцевими виборами в Закарпатській області. Про усі факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Громадянської мережі ОПОРА у розділі – Закарпатська область (http://www.oporaua.org/oblast/27).

За подробицями звертайтеся::

Феськов Володимир – координатор ОПОРИ у Закарпатській області (+38 066 317 36 13).

   Довідково:

   Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об'єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:

пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 12.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Про Захід