В Ужгороді радилися як стежити за грошима політиків на виборах

Опубліковано:

Сьогодні, 17-го вересня, в Ужгороді відбувся публічний форум “Стеж за грошима”. Захід проходить у рамках всеукраїнської кампанії руху Чесно та ГО “Активна Громада” та охоплює 25 міст.

Метою заходу є намагання привернути увагу до проблеми чесних місцевих виборів в Ужгороді. Зокрема залучити виборців до моніторингу за прозорою виборчою кампанією, наприклад, за витратами на виборчу рекламу.  

На форумі всі присутні у режимі відкритої дискусії могли запропонувати та обговорити потенційні механізми та способи, які в рамках кампанії, можуть допомогти відслідковувати прозорість фінансування партій та кандидатів.

Координатор кампанії Юлія Дую, відзначила, що у підсумку представникам партій та кандидатам на посаду міського голови запропонують підписати Декларацію відповідальності, яка буде публічним зобов'язанням провести чесну і прозору виборчу кампанію.

Також кандидатам та представникам партій запропонують вчасно оприлюднювати декларації про свої доходи та відзвітувати перед громадськістю щодо виборчих витрат партій після виборів.

 

“Про Захід”

Про Захід