Інспектори Берегівського ДАІ вчили дітей ПДР

Опубліковано:

В рамках всеукраїнського рейду “Увага! Діти на дорозі” співробітники Берегівского відділення Державтоінспекції приділяють максимальну увагу юниим учасникам дорожнього руху.

Діти – найбільш вразлива категорія учасників дорожнього руху. Тому, аби захистити їх від можливої біди та вберегти від трагічних помилок на автошляхах, з початку кожного навчального року, автоінспектори приділяють особливу увагу саме наймолодшим учасникам дорожнього руху.

Інспектори Берегівського ДАІ капітан міліції Василь Сюч та старший лейтенант Віктор Сегедій відвідали навчальні заклади міста Берегова, аби розповісти та нагадати школярам основи безпечної поведінки на автошляхах.Днями дорожні інспектори організували відкриті уроки для учнів української гімназії та загально – освітніх шкіл №1 й №10.

 

 

Особливу увагу юних слухачів інспектори звернули на перехід проїзної частини аби малеча зрозуміла всю важливість необхідності дотримання правил дорожнього руху. Розповіли і про небезпечні ситуації, які можуть спіткати їх на дорозі та навели конкретні приклади.

Свої знання дорожньої грамоти активно демонстрували і самі школярі. Юні учасники дорожнього руху наперебій ділилися своїми пізнаннями поведінки на автошляхах та розповідали про дорожні ситуації свідками яких вони ставали.

Наприкінці зустрічі міліціонери роздали школярам пам'ятки за правилами дорожнього руху. Учні та вчителі, у свою чергу подякували інспекторам та запросили їх на наступну зустріч.

Співробітники ДАІ звертаються до батьків!  Приділіть необхідну увагу безпеці дітей на дорозі  щодня нагадуйте їм про небезпеку, яка може очікувати на них за порогом власної домівки та школи.

Інформація Берегівського РВ УМВС

Про Захід