На Закарпатті оберуть Міс-2015 і допоможуть учасникам АТО (Анонс)

Опубліковано:

Наближається той момент, коли серед найкрасивіших дівчат нашого краю оберуть найкращу – 18 вересня 2015 року на території ресторану “Будапешт” в Ужгороді –  відбудеться конкурс краси “Міс Закарпаття – 2015. Відродження”.

Чому “Відродження”? Тому що останній офіційний конкурс щорічного визначення найгарнішої дівчини Закарпаття був проведений у 2004 році. Ми поставили перед собою завдання відродити традиції конкурсу, і надати конкурсу нове дихання, нове життя, нову філософію! Тобто це поєднання відродження старих традицій із зародженням нових, втілених новою командою!“, – зазначили у оргкомітеті. “Є ще одна важлива мета – залучити до роботи над конкурсом якомога більше талановитих та професійних  закарпатців з різних сфер: від дизайну одягу, аксесуарів та ювелірних виробів, макіяжу до фотографії, відеозйомки та сцени“.

Організатори – керівник конкурсу Надія Пуга (Омельченко) та технічний директор Олена Ярема – наголосили на тому, що шоу відбудеться на сценічній конструкції шириною 28 метрів, аналогів якої в Закарпатті ще не використовували. “В процесі організації ми зіткнулись з тим, що для втілення наших ідей необхідно вигадати щось особливе. Конкурс краси під відкритим небом й незвичайна концертна програма вимагали нестандартного підходу. Тому для цього місця ми спільно з нашими технічними партнерами розробили унікальну сцену, яка здивує всіх, хто прийде до нас“, – кажуть організатори.

Місцеві ювеліри вже закінчили роботу над ексклюзивною короною, яка символізує красу природи Карпат та стане перехідною між переможницями конкурсу, який планується зробити щорічним.

Цього року за звання найкрасивішої закарпатки боротимуться 12 учасниць, що представляють 7 районів області. Конкурсантки проведуть цілий тиждень у підготовці безпосередньо до гала-концерту, тож за цей час візьмуть участь у кількох благодійних проектах та розважальних атракціях.

Зокрема, з 14 по 18 вересня щоранку о 8:30 на площі Театральній відбуватиметься акція “Ранковий фітнес”, до якого зможуть приєднатись всі бажаючі, аби підзарядитись енергією та насолодитись красою учасниць на початку робочого дня. Також за сприяння володарки титулу “Міс Україна – 2007” Ліки Роман учасниці представлять власні благодійні ініціативи, а одна з них отримає гроші для реалізації проекту. Також, як стверджують організатори, з вартості кожного проданого квитка 5 гривень буде передано на допомогу бійцям, що перебувають в зоні АТО. 

Про Захід