У Закарпатській ОДА говорили про розвиток туристичної сфери краю

Опубліковано:

   У Закарпатській ОДА відбулася нарада управління туризму та курортів з туристичними інформаційними центрами Закарпаття. На засіданні говорили про створення спеціального туристичного веб-порталу, за допомогою якого гості краю зможуть дізнаватися інформацію про різноманітні цікаві заходи. Торкнулися також питання роботи екскурсоводів.

   Денис Ман – керівник управління – наголосив представникам туристичних інформаціних центрів на важливості об'єднання шляхом обміну досвідом і новими ідеями. Зокрема, Денис Ман зауважив, що з 28 туристичних центрів частина вже не працюють. У зв'язку з цим, потрібні допомога міської влади, а також залучення туристичних організацій. Як один з кроків у цьому напрямку, представники туристичних інформаційних центрів вбачають виділення коштів на друк туристичних карт або буклетів.

  Таким чином, на нараді вирішено звернутися до органів місцевої влади стосовно співпраці заради збереження туристичних цнентрів, які наразі працюють, адже вони допомагають розвивати туристичну галузь області, – інформує управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

Про Захід