Ужгородські студенти стартували на навчання із Божим благословенням

Опубліковано:

6 вересня студенти УжНУ долучилися до марафону, влаштованого молодіжною організацією Мукачівської греко-католицької єпархії “Студентські зустрічі”.

Почався марафон з настанов отця Ярослава Данка, який привітав учасників, пояснив їм символічність зустрічі, зачитав відповідне місце зі Святого Письма та направив студентів до старту. А поки ті бігли маршрутом Кафедральний собор – вул. Замкові Сходи – вул. Корятовича – вул. Духновича – Кафедральний собор, отець Ярослав розповів про організацію “Студентські зустрічі”.

“Ця група існує з січня. Від самого початку мене було призначено капеланом студентської молоді. Після закінчення минулого навчального року ми проводили молитву за успішне складання сесії, активно провели літо: побували у Львові, Кам'янці-Подільському, два рази сходили на Говерлу та сплавлялися Тисою на байдарках, влаштовували літні табори…
 

З приходом осені наші зустрічі триватимуть. Традиційно будуть проходити у понеділок, коли ми переглядаємо фільми на моральну тематику та обговорюємо їх зі студени, та четвер — день бесід на актуальні для молоді теми, читання Євангелія та молитви”.

…До фінішу почали добігати перші учасники, але й наступні не сильно відставали від переможців. Когось добродушні ужгородські водії пропонували підвезти, декого до скорого завершення марафону зупиняли високі підбори ☺. 

Після короткого перепочинку отець Ярослав виголосив промову, відтак — молитву за успішне навчання та виконав миропомазання.

“Ви стали на шлях, який у майбутньому має привести вас до омріяної професії. Ще в шкільні роки задумувались про те, якою буде ця дорога, і ось — у ваших руках втілення тих планів. Бажаю вам не сходити з цієї дороги і стати достойними працівниками обраного фаху!” — такими теплими словами завершив духівник зустріч.

Антоніна Чундак,Медіацентр УжНУ

Про Захід