Керівник закарпатського “Правого Сектору” прокоментував нічну стрілянину

Опубліковано:

 Сьогодні керівник Правого Сектору на Закарпатті Олександр Сачко дав свій коментар щодо нічної події, яка сталася в Ужгороді поблизу СБУ:
“Люди, які брали участь у події, зараз під слідством. Однозначно, таких ситуацій ставатися не має. Ми теж будемо допомагати міліції, щоб розслідування було об`єктивним, не проводилося під тиском. Зі своєї сторони вимагаємо від правоохоронців, аби вони не накручували ситуацію, не створювали нездорового ажіотажу. Захоплення СБУ не було і не могло бути. Із Службою Безпеки у нас чудові стосунки, ми співпрацюємо у всіх областях України, в тому числі, і на Закарпатті. Очевидно, це був просто прикрий інцидент. Те, що у ньому брав участь один із керівників Правого Сектору – неправда, адже ця людина вже 2 місяці не на посаді. Я вже чув інформацію, що хлопців на вихідні треба забрати у СІЗО, бо прийде “страшний Правий Сектор” і буде їх визволяти! Сподіваюся, в нашій міліції служать адекватні люди, які розуміють, що ніхто нікого визволяти не буде.
Конфлікт з керівником “Альфи” був, але те, що він переріс у стрілянину… Загалом, у деталях розбереться слідство. Я не можу відповідати за тих, хто це зробив. Бо кожен сам відповідає за свої дії. Ми теж проводимо своє внутрішнє розслідування”.
“Про Захід”


Про Захід