Правоохоронці: Рубка ліса в селі Нижні Ремети законна

Опубліковано:

Рубка лісу, яка ведеться поблизу села Нижні Ремети на Берегівщині, є законною. Приватний підприємець, що рубає ліс, має на це відповідні документи від держлісгоспу.

Днями в Інтернеті з′явилася інформація про те, що в селі Нижні Ремети Берегівського району невідомі особи незаконно вирубують ліс.

На місце події для перевірки інформації прибули правоохоронці Берегівського райвідділу міліції. Як було встановлено, рубка лісу проводиться поблизу села Нижні Ремети в урочищі Лігет, квартал 55, відділ 10.

Підставою вирубки є лісорубний квиток, виданий Управлінням лісового господарства в Закарпатській області від 14 липня 2015 року.

Рубка лісу проводиться в рахунок ліміту лісосічного фонду 2015 року. Проводить вирубку деревини підприємець, з яким державне підприємство Берегівське ЛГ уклало договір про виконання робіт на надання послуг,пов'язаних з лісництвом.

Площа для здійснення вирубки – 3,2 га. Межі лісосіки зазначені та виділені відповідними позначеннями. Рубка за межами лісосіки заборонена.

Наразі вирубано близько 1,7 га. Термін здійснення рубки – до 31 грудня 2015 року.

Разом з тим, відомості про дану подію Берегівською міжрайонною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.246 (Незаконна порубка дерев) Кримінального кодексу України. Справа знаходиться у провадженні слідчого відділення Берегівського райвідділу міліції. Триває  слідство.

                                                         Інформація Берегівського РВ УМВС

Про Захід