«Єдиний Центр» поширює листівки зі звинуваченнями на адресу центральної влади

Опубліковано:

У Перечині мешканці міста знаходять у своїх поштових скриньках листівки зі зверненням від імені партії “Єдиний Центр”.

Копії листа до редакції надіслав читач Про Заходу Михайло Марич.

У зверненні різкій критиці піддається центральна влада України, яка, за словами авторів, зробила Закарпаття “полігоном для своїх політичних технологій”. Владу (не вказуючи жодних прізвищ) звинувачують у спробі “підім'яти під себе контрабандні потоки, приструнити, приручити чи навіть знищити підконтрольний Правий сектор, при цьому дискредитувати весь добровольчий рух в очах людей, прирівнявши війну на Сході до бандитських розбірок, ввести на Закарпатті режим антитерористичної операції і таким чином ввести “ручне управління” політичними процесами на Закарпатті напередодні місцевих виборів”.

Зауважимо, що режим АТО в області введений не був, тож про жодне “ручне управління” говорити не доводиться.

Цікаво також, що автори звернення стверджують, що кампанія розгорнута проти партії “Єдиний Центр”, оскільки “ми завжди були дуже жорсткими опонентами для всіх київських правителів”. Таке твердження виглядає сумнівним, зважаючи, що засновник та лідер партії Віктор Балога працював на високих державних посадах як при президенту Ющенку, так і при Януковичу. Крім того, Єдиний Центр свого часу, у 2010 році створив широку коаліцію в обласній раді із “Партією регіонів”.  

Нагадаємо, раніше по області з'явилися білборди з фразою “Влада руйнує мир на Закарпатті”, також підписані “Єдиним Центром”.

Про Захід 

Про Захід