Вчора «Говерла» зіграла з полтавською «Ворсклою» внічию – 1:1

Опубліковано:

Ужгородський стадіон “Авангард” приймав учора гру між закарпатською “Говерлою” та полтавською “Ворсклою”. Останні наперед казали, що їдуть до Ужгорода лише за перемогою і вже на 21-й хвилині справді організували швидку атаку, результатом якої став гол, забитий Ковпаком. Весь перший тайм гості продовжували домінувати на полі “Авангарду”, але забити ще так і не змогли.

Зате друга половина зустрічі стала фартовою для “Говерли”. Наші хлопці розіграли м'яч і Дмитро Хльобас, вискочивши та перехитривши воротаря на 74-й хвилині, забив красивий гол. Залишок гри гості провели в намаганнях провести атаку, та наша команда вдало оборонялася. Тож результат гри залишився незмінним – 1:1 – повідомляє офіційний сайт ФК “Говерла”.