В будівлі-руїни колишньої СЕС Ужгорода працює міліція (Фото)

Опубліковано:

Будівлю колишньої санепідемстанції Ужгорода, що на Київській набережній, 4 нещодавно почали розбирати. 

Довгий час ця будівля знаходилася у закинутому стані, навколо все потонуло у смітті. Сьогодні, 25 червня, на території СЕС зафіксовано появу міліціонерів. Очевидно, міліція з'ясовує, що відбувається на об'єкті. Ми звернулися за офіційним коментарем до представника Ужгородського міськвідділу міліції – нам пообіцяли інформацію надати пізніше. 

Разом з тим журналісту “Про Захід”, який звернувся до Ужгородської міської ради за роз'ясненням щодо санкціонованості робіт у колишній будівлі міської СЕС, надійшла наступна відповідь на запит. “Повідомляємо, що погоджувальних документів по веденню демонтажних робіт на Київській набережній, 4 не вимагається, оскільки будівля та земельна ділянка перебувають у приватній власності. Відповідно до технічного заключення виконаного КП “АПБ” будівля знаходиться у аварійному стані, у зв'язку з цим рекомендовано демонтувати існуючі будівельні конструкції, оскільки їх фізичний стан створює небезпеку у пішохідній зоні набережної та суміжних територій. Додатково повідомляємо, що будівля на Київській набережній,4 не є пам'яткою історії, або архітектури”. 

Як відомо, приміщення СЕС було відчужено із комунальної власності міста за каденції міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка. 

“Про Захід”

Про Захід