Закарпатка сяде на 10 років за експлуатацію дітей

Опубліковано:

 До 10 років позбавлення волі загрожує горе-матері,яка змушувала своїх дітей жебракувати

Прокуратурою Іршавського району завершено розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно 43-річної мешканки району, яка змушувала своїх трьох малолітніх дітей жебракувати. “Про Заходу” повідомила прес прес-служба прокуратури Закарпатської області

Горе-мати, яка отримувала державну соціальну допомогу на дітей, обвинувчується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 150-1 та ч. 2 ст.304 КК України – втягнення малолітньої дитини для зайняття жебракуванням та втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

У відповідності до ст. 5 Закону України “Про прокуратуру” підтримання державного обвинувачення в даному кримінальному провадженні здійснює особисто прокурор Іршавського району – Юрій Романець.

Наразі триває судовий розгляд справи, жінці загрожує до 10 років позбавлення волі.

Довідка:

ч.1 ст.150 КК України – втягнення малолітньої дитини для зайняття жебрацтвом – використання батьками або особами, які їх замінюють, малолітньоїдитини для заняття жебрацтвом (систематичного випрошування грошей, речей, інших матеріальних цінностей у
сторонніхосіб) – карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

ч.2 ст. 304 КК України – втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність вчинен щодо малолітньої особи або батьком, матір'ю, вітчимом, мачухою, опікуном чи піклувальником, або особою, на яку покладено обов'язки щодо виховання потерпілого чи піклування про нього, – караються позбавленням волі на строк від чотирьох до десяти років.


Про Захід