Ужгородські депутати не поділили між собою землю

Опубліковано:

Усі “земельні” рішення міськради сьогодні провалено – не набралося достатньої кількості голосів, аби включити проекти рішень навіть за основу. Перед початком голосування, згідно із законом про боротьбу з корупцією, Віктор Погорелов попередив про конфлікт інтересів у конкретних депутатів. 

Зокрема, конфлікт інтересів виник у депутата Анатолія Ковальського щодо продажу землі під МАФом  на вулиці Бородіна для Інни Ковальської.

Також конфлікт інтересів виник у секретаря ради Богдана Андріїва, дружина якого розробляє проект землеустрою щодо землі під будівлею колишнього дитсадка на вул. Закарпатської, 22

“Продовжується конфлікт міського голови і заступника, – прокоментував ситуацію депутат міськради Ростислав Буланов. – Це ми розуміємо по тому, що земельні питання, які, як ми сьогодні бачили, містять конфлікт інтересів різних депутатів, не проходили. Тому, що в міськраді є дві групи, які ворогують між собою. Прогрес в тому, що на відміну від попередньої сесії, потрібні питання, як то гроші дітям на літні табори, пройшли, бо депутати таки зібралися”. 

За усі соціальні питання щодо виділення коштів і перерозподілу бюджетних грошей депутати сьогодні, 19 червня, проголосували в одному пакеті рішень. 

“Про Захід”

Про Захід