Поранені на війні бійці подарували Генконсулу Словаччини намисто та рушник (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 15-го червня, в Ужгороді на залізничному вокзалі волонтери, журналісти та небайдужі ужгородці зустрічали з потяга дорогих гостей: військових, які зазнали поранень в боях на Сході, та які прямують до Словаччини на реабілітацію. Разом з усіма зустрічала бійців і генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Янка Буріянова. Як тільки прибув потяг Київ-Ужгород, військових теплими словами привітали через гучномовець вокзалу. 

Далі бійці відправилися до Генконсульства Словаччини для того, аби здати документи на оформлення віз. За той час, доки готуватимуться візи, військовим влаштують невелику екскурсії обласним центром. Вже сьогодні вони мають виїхати до Словаччини, де будуть проходити реабілітацію в Земплінській Шіраві протягом двох тижнів.

Генконсул Словацької Республіки в Ужгороді щиро привітала хлопців та зауважила, сподівається на те, що хлопці добре відпочинуть та наберуться сил. Натомість бійці подарували Янці Буріянові полтавське намисто ручної роботи, чудовий вишитий рушник та хлібину. 

Гуманітарна програма фінансується урядом Словаччини: загалом передбачена реабілітація 75 бійців з України. 

“Про Захід”

Про Захід