На Закарпатті перебуває керівник представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілія Чернявська

Опубліковано:

На Закарпаття на запрошення керівництва обласної ради з робочим візитом прибула голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілія Чернявська. В її планах – огляд водоканалів Ужгорода, Мукачева та Берегова, які пропонується включити в новий інвестиційний проект. В Ужгороді її вже зустрів голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко

Минулого тижня керівник ради разом з міськими головами Ужгорода, Берегова та Мукачева в Будапешті в рамках семінару “Дунайська стратегія” домовлявся з європейськими партнерами про реалізацію цього проекту. Там й обговорювалася можливість залучення коштів банку. 

Як повідомила Лілія Чернявська Україна розпочала співпрацю з Європейським інвестиційним банком у 2004 році. Завдяки співпраці маємо можливість залучати в економіку України довгострокові фінансові ресурси банку для реалізації важливих інфраструктурних, енергетичних, природоохоронних та інших інвестиційних проектів загальнодержавного значення. 

Сьогодні Лілія Чернявська огляне комунальне підприємство з водопостачання в Ужгороді. Завтра – в Берегові та Мукачеві. 

В облраді вже відбулася зустріч з головою облради Володимиром Чубірком. Участь в заході взяв і секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв, директор комунального підприємства “Водоканал” Станіслав Карташов.

“Є можливість коштом європейських партнерів модернізувати водоканал обласного центру. В ЄС зацікавлені в цьому, адже саме ці країни мають з нами спільний водний басейн. Провівши модернізацію підприємства мешканці міста зможуть отримувати якісну воду. Водночас можливо застосувати сучасні технології і при очистці стічних вод”, – зазначив Володимир Чубірко.

Прес-служба облради

Про Захід