Департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА оголошує конкурс на відбір інвестиційних програм

Опубліковано:

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації оголошує конкурс на відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

У конкурсі можуть брати участь інвестиційні проекти регіонального розвитку, що мають на меті розвиток регіону, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

Основними умовами конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;
2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;
4) спроможність суб'єктів, на фінансування об'єктів яких залучаються бюджетні кошти, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Для участі у відборі проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок цих коштів державного бюджету, заявники повинні подати на розгляд регіональній комісії інвестиційні проекти за формою, встановленою Мінрегіоном.

Запрошуємо представників приватного сектору, громадськості та зацікавлених осіб у розвитку області долучитися до участі у конкурсі.

За додатковою інформацією звертатися за номером: (03122) 3-30-91;.
E-mail: [email protected]

Проекти подавати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на адресу: пл.Народна, 4, м.Ужгород, 88000, каб. 407 до 19 червня 2015 року щоденно, крім суботи, неділі з 09-00 до 18-00.

Прес-центр Закарпатської ОДА

 

 

Про Захід