Споживачам, які відмовляються від встановлення лічильника газу ПАТ «Закарпатгаз» буде змушено припинити газопостачання

Опубліковано:

З моменту прийняття постанови КМУ №237 від 29.04.2015 відповідно до якої вносяться зміни до єдиного нормативного акту, який встановлює норми споживання для споживачів газу-фізичних осіб, а саме Постанови КМУ № 619 від 08.06.1996 року стрімко зросла кількість відмов клієнтів компанії від встановлення безкоштовних лічильників газу. Це і не дивно, адже урядом було прийнято рішення про зменшення існуючих норм споживання для тих споживачів, які експлуатують газові плити та газові плити в комплексі з водонагрівачем в два рази.

Відтепер для вищезазначеної категорії споживачів встановлені норми споживання 4,5 та 9 м. куб відповідно на одну особу в місяць. Природньо,  що прийняття даної постанови демотивує споживачів  встановлювати лічильник, як за власний рахунок, так і за рахунок ПАТ “Закарпатгаз”.

Щоб уникнути непорозумінь, які в разі відмови споживачів від встановлення приладів обліку, можуть виникнути вже в недалекому майбутньому сьогодні ми акцентуємо увагу на тому, що керуючись Законом України “Про комерційний облік газу” від 16.06.2011 року ПАТ “Закарпатгаз” буде зобов'язано припинити газопостачання споживачам, у разі їх відмови від встановлення лічильників за кошти газорозподільного підприємства.

У разі відмови споживачів від встановлення лічильників, газопостачання повинно бути припинено у відповідності до п.6 Постанови КМУ № 2246 від 09.12.1999 року “Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання”, в якому зазначено, що підставою для цього є відмова споживача від встановлення лічильника з ініціативи і за кошти газопостачального підприємства.

ПАТ “Закарпатгаз” звертається до споживачів з проханням звернути особливу увагу на дане повідомлення, адже встановлення лічильників проводиться відповідно до сформованих графіків, які опубліковані на офіційній сторінці Товариства. Для узгодження часу встановлення лічильника у вашій оселі або для отримання додаткової інформації ви можете додатково звернутись в Сервісний центр ПАТ “Закарпатгаз” особисто, або за номерами телефонів: 61-94-35, 61-94-48 та+38 (099) 658 06 56+38 (067) 244 32 66.

Про Захід