В Ужгороді судитимуть 15-річного рома, який зґвалтував шестирічну дівчинку

Опубліковано:

Наразі, прокуратурою міста Ужгорода вже скеровано до суду обвинувальний акт щодо неповнолітнього, який вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч.4 ст.152 КК України – зґвалтування, тобто статеві зносини з погрозою застосування фізичного насильства та використанням безпорадного стану малолітньої потерпілої.
Відповідно до санкції статті за вчинення такого злочину передбачено покарання – від 10 до 15 років позбавлення волі.

Як повідомив прокурор міста Ужгорода Іван Зарева, йдеться про випадок, який стався у квітні поточного року. Тоді неповнолітній усвідомлюючи протиправний характер своїх дій та їх караність, перебуваючи на території двору по одній із вулиць у м. Ужгороді, діючи умисно, з метою вступу у статеві відносини з 6-річною дівчинкою, використовуючи безпорадний стан потерпілої, яка в силу свого малолітнього віку не розуміла характер та наслідки дій, що з нею відбувалися і не могла чинити опір, заманив у господарські приміщення де, шляхом погрози застосування фізичного насильства та з використанням безпорадного стану потерпілої, зґвалтував останню. Після вчинення зазначених дій втік з місця скоєння злочину.
В той же день вказаний злочин викритий спільними діями правоохоронців міста. До правопорушника застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про Захід