На Закарпатті влада має намір зробити роботу спортивних дитячо-юнацьких шкіл прозорою

Опубліковано:

Голова обласної ради Володимир Чубірко провів нараду з питань розвитку дитячо-юнацьких видів спорту. Участь в заході взяли ветеран спорту, легендарний півзахисник київського “Динамо”, радник голови облради з питань розвитку фізичної культури Василь Рац, начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман, директор СДЮШОР м. Ужгорода Вадим Дьордь.

Володимир Чубірко зазначив, що Закарпаттю, на відміну від інших областей країни вдалося зберегти всі дитячо-юнацькі спортивні школи. Також підтримано і спортивні товариства, які передано на місцеве фінансування. Рада вишукала можливість виплачувати стипендії кращим спортсменам. Відповідне рішення було нещодавно затверджено на обласному рівні. І цього року за рахунок обласної скарбниці буде встановлено 11 спортивних майданчиків. Також коштом обласного бюджету будується нове поле на стадіоні “Спартак” в Ужгороді, також розглядається можливість реконструкцію спорткомплексу “Юність”.

“Інфраструктура для занять спортом в нас є. Нині маємо робити ставку на підготовку в наших закладах молоді. Для цього ми маємо зробити вступну кампанію до цих закладів прозорою. Треба зробити все можливе, щоби в спортивні заклади йшла обдарована молодь”, – каже керівник ради.

СДЮШОР – спеціалізований заклад, в якому навчаються обдаровані діти, де для них створені всі умови. Учасників наради поінформували про заклад, досягнення учнів, про особливості навчального процесу. Коштом області школа незабаром отримає нові спортивні форми.

Василь Рац пообіцяв надавати всебічну підтримку подібним закладам, в першу чергу готовий ділитися досвідом. Також він готовий брати участь в якості експерта при проведенні вступної компанії. Йдеться в першу чергу про можливість залучення дітей в такі заклади з усіх куточків краю.

Прес-служба облради

Про Захід