Прокуратура на сторожі дотримання вимог земельного законодавства

Опубліковано:

Прокуратурою Тячівського району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України, зловживання службовим становищем та службове підроблення посадовцями Біловарської сільської ради та Управління Держкомзему у м. Тячів і Тячівському районі.

Як повідомив прокурор Тячівського району Степан Жовнір, встановлено, що посадові особи Біловарської сільської ради та управління Держкомзему у м. Тячів і Тячівському районі, умисно, в інтересах третіх осіб, зловживаючи службовим становищем, в порушення Лісового та Земельного кодексів України на підставі рішень Біловарської сільської ради, внесли завідомо неправдиві відомості до проектної документації із землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність місцевому мешканцю в урочищі “Зарибарька” щодо віднесення вказаної земельної ділянки до земель сільськогосподарського призначення.

Однак, нами встановлено, що вказана земельна ділянка є земельною ділянкою лісового фонду.

В подальшому зазначену земельну ділянку загальною площею 0,1287 га. вартістю понад 70 тис. грн. безоплатно передали у власність цієї особи.

За вказані кримінальні правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Про Захід