Ваша квартира під охороною? Якщо ні, тоді ця інформація для вас

Опубліковано:

В Управлінні ДСО при УМВС в Закарпатській області розповіли журналістам про початок літньої акції “Квартира під охорону – 2015”.

Вже традиційно літній сезон розпочинають в Державній службі охорони з захисту помешкання громадян за пів ціни, а саме : з 1-го по 15 червня включно, з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, жителям пропонують обладнати помешкання найсучаснішою системою охорони з 50% знижкою на монтажні роботи.

– На жаль, сезон відпусток – це той період, коли злочинці розпочинають втілювати свій злий намір в життя. Нічого дивного, адже жителі покидають свої домівки без нагляду, – каже Андрій Алексик, начальник відділу технічної служби УДСО при УМВС в Закарпатській області. – В області останні роки йде тенденція росту подібних злочинів.

Протягом 5-ти місяців – 98 квартирних крадіжок , таку статистику спостерігають з початку 2015 року. Як не парадоксально, в минулому році за аналогічний період крадіжок також рівно 98.

– Та от якщо порівнювати з 2013 роком , то спостерігаємо зріст на 20 %,- повідомив начальник відділу технічної служби УДСО.

– Значний вплив на такий зріст подібного квартирних крадіжок дала нестабільна ситуація в країні. Аби протидіяти злочинності працівники управління здійснюють і патрулювання міста. Зокрема, з початком літа посилено патрулювання житлових масивів у великих містах області, -додав керівник відділу.

Власне, повертаючись до акції “Квартира під охороною”, Андрій Алексик додав :- Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими. Навчились відчиняти найрізноманітніші замки, вікна. Й нажаль не рідко не зупиняються ні перед чим . Тому варто бути обачними, й подбати про свою безпеку заздалегідь.

Варто додати, що з початку року більше 150 закарпатців вже встигли подбати про своє майно, поставивши свої квартири на пульт централізованої охорони ДСО.

УДСО при УМВС України

в Закарпатській області

Про Захід