Облрада вшанувала Закарпатських журналістів (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні відбулися урочистості  з нагоди Дня журналіста. 

З теплою промовою до  журналістів звернулися голова облради Володимир Чубірко та в.о. голови ОДА Михайло Рівіс.  Керівник ради зазначив, що свобода слова була і залишається головним надбанням нашого суспільства. ” Ми маємо  спільно шукати нові , сучасні шляхи розвитку мас-медіа краю. Адже  саме завдяки вашій щоденній та кропіткій праці збережений шанс для людей села та гірських глибинок, яких у нас більшість, дізнаватись про край, країну та світ, у якому живемо, з якісної інформації. Ви були і будете надійними партнери влади і громади краю. Сьогодні є серед вас такі, що стали волонтерами, які попри обстріли, заміновані дороги і ризики відвідують бійців АТО, привозять їм допомогу, працюють на передових, висвітлюють реальний 

Тому дозвольте від усього серця подякувати вам за мужність, уболівання за рідний край, країну, титанічний труд та  привітати вас з професійним святом, побажати міцного здоров'я, родинного благополуччя та всіляких гараздів життя”, – зазначив Володимир Чубірко. Привітали журналістів в.о. голови ОДА Михайло Рівіс, голова обласної ради профспілок Іван Король та голова обласної організації НСЖУ Дмитро Воробець.  Вони бажали іменинникам земних щедрот, доброго здоров'я, нових творчих здобутків, миру, душевної енергії та примноження успіхів у роботі та вручали грамоти, квіти. 

“Ваша праця у нинішніх умовах надзвичайно важлива. Тому ми вдячні за ваші матеріали, за вашу патріотичну позицію”, – звернувся до присутніх Керівництво вручило найвищі професійні нагороди  краю –  премії у галузі журналістики : ім. Михайла Бабидорича Василю Густію,  ім. Василя Гренджі-Донського – колективу Ужгородської районної газети  “Вісті  Відзнаками обласної ради також вшановано  низку журналістів.

Зокрема, Почесною грамотою облради нагороджено: директора громадського телебачення  TV KORZO, першого заступника  голови обласної організації НСЖУ, члена обласного відділення НОК України Василя Чижмаря, ведучу програми  головної редакції “Тиса-радіо”   Ірину Левіну, завідувача редакції телевізійних та ігрових фільмів ТВО “Студія” Експеримент ЗОДТРК “Тиса 1” Олександра Мерявчика, редактора Закарпатського інформаційно-ділового порталу “Муачево.нет” Юлію Барабан,  редактора ТРК “Мукачево” (М-студіо) Мар'яну Мартин, редактора  газети обласної ради та обласної державної адміністрації “Новини Закарпаття” Романа Сенишина, а також журналістів газети Карпатський об'єктив Христину Біклян і Руслана Фатулу.

Відзначили й відому закарпатську журналістку, волонтера Галину Ярцеву.

Прес-служба облради

Про Захід