Щодо обмеження руху на митно-прикордонному переході «Вишнє Нємецьке»

Опубліковано:

На митно-прикордонному переході “Вишнє Нємецьке” у період з 1 по 15 червня 2015 р. буде обмежено рух в напрямку пасажирських перевезень – в'їзд на територію Словацької Республіки. Протягом вказаного часу, під час проведення невідкладних робіт з реконструкції, рух на пасажирському напрямку буде здійснюватись по одній смузі руху.

Подорожуючі легковим автотранспортом можуть скористатися також найближчим автодорожнім прикордонним переходом “Убля – Малий Березний” з безперервним режимом роботи, а також прикордонним переходом “Вельке Слеменце – Малі Селменці”, призначеним для пішоходів і велосипедистів з режимом роботи з 08:00 до 20:00 год., або ж залізничним прикордонним переходом “Чієрна-над-Тисою – Чоп”, згідно діючого руху залізничних потягів.

Реконструкція проводиться в рамках спільного словацько-українського проекту “Модернізація і реконструкція прикордонних переходів на словацько-українському кордоні”, який імплементований в рамках Програми транскордонного співробітництва ENPI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007 – 2013 рр. і співфінансується Європейським Союзом. 

Реконструкція розпочалась 09.04.2015 р. і триватиме протягом 5 місяців.Для забезпечення безперебійного оформлення просимо дотримуватись вимог службових осіб при регулюванні руху транспорту.Усім подорожуючим і декларантам дякуємо за терпимість і толерантність впродовж реконструкції.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід