Що на Перечинщині думають про адмінреформу?

Опубліковано:

 3 червня т.в.о. голови державної адміністрації Іван Бібен провів нараду з питань обговорення пропозицій щодо об'єднання  спроможних громад за участі директора Офісу Реформ у Закарпатській області Івана Дем'янчука, заступника головного архітектора Закарпатської області Олега Боршовського,  експерта Офісу реформ у Закарпатській області Олега Лукші, заступника голови районної ради юрія Дзамулича голів виконкомів місцевих рад та представників громадськості.

У ході засідання обговорили Методику формування територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та низку інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо проекту перспективного плану формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Перечинського району. 

Розглянуто схему попереднього розподілу територіальних громад та обговорено пропозиції з боку громади. У моделюванні об'єднання громад враховувалися наявні мережі доріг, соціальної інфраструктури, фінансових ресурсів, врахування інтересів місцевого населення та інших факторів.

Усі присутні визнали той факт, що територіальна громада повинна бути автономним і самодостатнім утворенням, яке матиме належний адміністративний центр, а також буде спроможним фінансово утримувати власну соціальну інфраструктуру. 

 
Про Захід