Закарпатець за крадіжку велосипедів поплатився свободою

Опубліковано:

В березні цього року апеляційним судом Закарпатської області було прийнято рішення у кримінальній справі 48-річного мешканця Берегова – серійного викрадача велосипедів.

За матеріалами справи, впродовж тривалого часу, берегівчанин вчиняв крадіжки двоколісних транспортних засобів в самому центрі міста Мукачева, у різні пори року та у різний час доби. За шість місяців зловмиснику вдалося викрасти десять велосипедів. 

Вперше посягнув на чужу власність у січні 2014-го. Скориставшись відсутністю власника та тим, що ніхто за ним не спостерігає, злодій пошкоджував дерев'яною палицею велосипедні замки. У такий спосіб лише за один місяць крадій заволодів двома двоколісниками, вартістю близько 5 – ти тисяч гривень. На цьому чолов'яга не зупинився. Вже у травні 2014 року скоїв ще 7 крадіжок, з них  два велосипеди марки “Україна” поцупив упродовж кількох годин. Востаннє привласнив чужий двоколісний транспортний засіб минулого літа теж у центрі Мукачева. Загалом “колекцію” зловмисника становили як велосипеди іноземних марок, так і вітчизняного виробництва.

У суді першої інстанції вину зловмисника повністю доведено, а відтак йому  було призначено відповідне покарання.  Оскільки, безробітний мешканець Берегова раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові правопорушення – крадіжку та розбій, апеляційний суд Закарпатської області, детально вивчивши матеріали справи, засудив його за вчинену повторно крадіжку до реального відбування покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки та 6 місяців, а також зобов'язав засудженого повернути нереалізовані (непродані) велосипеди законним власникам. 

Спокусившись на чуже, навіть кримінальне минуле не зупинило чоловіка повторити ті ж самі помилки. Проте, за злочинні дії у найближчі роки він знову розплачуватиметься власною свободою.  

Прес-служба апеляційного суду Закарпатської області

Про Захід