Василь Губаль запросив закарпатців до якнайширшої дискусії стосовно добровільних об'єднань громад

Опубліковано:

        Керівник області у вівторок, 2 червня, провів нараду, присвячену процесу добровільних об'єднань громад, власне, адмінреформі.

На ній голова Закарпатської ОДА Василь Губаль запросив закарпатців підходити до реформу зі зваженими, продуманими рішеннями та повідомив, що разом з обласною радою організовує велику зустріч за участю громади, місцевих лідерів, на якій очікує почути про бачення об'єднань. Своєрідне віче відбудеться наприкінці наступного тижня. Також імовірною є ініціатива провести виїзне засідання сесії обласної ради в одному з районів краю.

Василь Губаль так прокоментував сьогоднішню нараду та пропозиції у своєму facebook:
“Сьогодні на нараді щодо адмінреформи – добровільного об'єднання громад – запропонував представникам міст і районів прийняти зважене рішення. Зробити як найкраще для закарпатців – в такій серйозній справі це потрібно більше, ніж поспішати.

Тож запропонував провести їм зустрічі і обговорення на місцях, у районах, у своїх населених пунктах й вийти зі своїм баченням формату об'єднання. Звісно, все має відбуватися згідно з методикою та в рамках закону. І наголошую ще на одному: мінімізувати політичні моменти й відкинути всі непорозуміння – спілкуватися з місцевими лідерами, з  депутатами різних рівнів, забувши про всі чвари й незгоди. Запрошую всіх краян на загальнонародну закарпатську дискусію – про те, як нам жити далі. Й очікую всіх на віче – вже наприкінці наступного тижня”. “Сподіваюся, що місцеві лідери, керівники районів прийдуть на цю зустріч уже з консолідованими рішеннями, знайшовши взаєморозуміння в громадах. Якщо ні – дискусія триватиме. Але у кожному разі реформа – необхідна. Та втілюватися вона має враховуючи специфіку Закарпаття та в інтересах закарпатців”, – наголосив Василь Губаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід