Фахівці Львівської митниці ДФС виявили на українсько-польському кордоні близько 10 кг. бурштину

Опубліковано:

Сьогодні зранку громадянин України, прямуючи з України в Республіку Польща у приватну поїздку через пункт пропуску “Угринів” Львівської митниці ДФС, намагався вивезти близько 10 кг. бурштину.

Громадянин  перетинав кордон автомобілем марки “RENAULT TRAFIC”,  обравши для слідування смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”. Своїми діями він заявив про відсутність в нього будь-яких товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені обмеження.

Автомобіль було скеровано зі смуги спрощеного митного контролю в місце поглибленого догляду транспортних засобів, де було виявлено товар, прихований від митного контролю, а саме: необроблене каміння різної геометричної форми, жовто-коричневого кольору , загальною вагою 10 кг., яке знаходилося у чотирьох ємностях для палива (каністрах), розміщених у заздалегідь виготовлених тайниках.

Таким чином, гр. України, вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого  ч.1 ст. 483  Митного кодексу України. 

 

Про Захід