Закарпатська облрада виділила Воловецькому району майже 4 мільйони гривень для заробітної плати населенню

Опубліковано:

Відбулося друге пленарне засідання двадцять четвертої сесії районноїради VІ скликання. На сесію були запрошені т. в. о. голови районної державної адміністрації О. О. Ціник, його заступники, начальники управлінь і відділів РДА, сільські й селищні голови, керівники районних служб, представники громадськості.

Відкриваючи пленарне засідання сесії, голова районноїради І. А. Щербей привітав депутатів, які відзначили свій день народження у міжсесійний період.

Із першого питання порядку денного пленарного засідання „Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2015 року” інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації М. М. Продан. Оскільки питання виконання бюджету попередньо було обговорено на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, депутати з цього питання прийняли рішення, яким звіт затверджено. Разом з тим зверталася увага на пошук невикористаних резервів з метою успішного забезпечення виконання районного бюджету у майбутньому.

Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 14. 01. 2015 р. № 367 „Про районний бюджет на 2015 рік” (зі змінами від 19. 02. 2015 та 26. 03. 2015 р.). Районна рада збільшила обсяг доходів районного бюджету на 2015 рік на суму 3850000 грн., з них: загальний фонд – 3850000 грн. Збільшено обсяг видатків районнгого бюджету (у межах змін обсягу доходів) на 2015 рік за головними розпорядниками коштів на суму 3850000 грн., з них: загальний фонд – 3850000 грн. Затверджено зміни бюджетних призначень (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів районного бюджету, додаткові джерела фінансування районного бюджету на 2015 рік, зміни до повернення кредитів до районного бюджету та надання кредитів з районного бюджету на 2015 р., розподіл іншої додаткової дотації на 2015 р. Депутати також затвердили зміни до капітальних видатків та перелік об'єктів, видатки на які у 2015 році проводитимуться за рахунок коштів бюджету розвитку. Призначення іншої субвенції, затвердженої рішенням районної ради 26. 03. 2015 р. № 388 “Про внесення змін „До рішення районної ради 14. 01. 2015 № 367 „Про районний бюджет на 2015 р.” (зі змінами 19. 02. 2015 р.), Лазівській сільській раді викласти в новій редакції „Капітальний ремонт даху бувшої будівлі будинку культури, ФАПу в с. Лази № 109, Воловецького району”.

Депутати надали дозвіл на списання та продаж основних засобів, що є спільної власністю територіальних громад району та обліковуються на балансі КП „Воловецька районна друкарня”. Кошти, отримані від продажу основних засобів, буде використано для погашення заборгованості перед управлінням Пенсійного фонду України у Воловецькому районі.

На другому пленарному засіданні сесії депутати призначили О. Й. Бігарія редактором районної газети „Голос Верховини”.

Депутати затвердили текст звернень з приводу різкого підвищення з першого квітня ц. р. роздрібних цін на газ для населення, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 03. 03. 2015 р. № 583; з приводу ситуації, що склалася з фінансуванням установ охорони здоров'я гірського Воловецького району; щодо збереження Воловецького району Закарпатської області як окремої адміністративно-територіальної одиниці та необхідності прийняття Закону України про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у гірських зонах України”. Звернення направлені Кабінету Міністрів Україн

и та Верховній Раді України.

На сесії виступив т. в. о. голови райдержадміністрації О. О. Ціник. Керівник району подякував депутатам за сприяння у спільному вирішенні наболілих питань.

– Я особисто вдячний голові ОДА В. І. Губалю, який звернувся до голови облради В. В. Чубірки, членів постійних комісій, депутатів облради з клопотанням про виділення додаткової дотації для Воловецького району. Ми відчули підтримку депутата обласної ради від Воловеччини М. І. Ребляна. Нас почули і вирішили нам допомогти. За це всім щира вдячність. Таким чином, – відзначив Олег Омелянович, – Воловецькому району виділено 3 млн. 850 тис. грн., які буде спрямовано на заробітну плату працівникам дошкільних закладів, сільським працівникам культури, на харчування дітей, енергоносії та зарплатню працівникам апаратів сільських і селищних рад із нарахуваннями на неї. Цих коштів вистачить, щоб закрити проблемне питання по серпень включно. Отож тільки спільна, злагоджена і конкретна праця може забезпечити наш поступ уперед, – завершуючи свій виступ, наголосив керівник району. 

Воловецька районна державна адміністрація

Про Захід