Закарпатських “фейсбучників” просять банити сепаратистську спільноту “Закарпаття – не Україна”

Опубліковано:

У соціальній мережі “Фейсбук” просять “забанити” антиукраїнську спільноту. З таким закликом звернулася до користувачів журналістка Лариса Романюк:

“Друзі, маю до вас прохання. Ми тут недавно з френдами намагалися забанити сепаратистську, антиукраїнську групу під назвою “Закарпаття − не Україна”. А насправді “Kárpátalja nem Ukrajna”, бо група угорськомовна. У доволі великій спільноті − майже 3500 членів, поширюються відверто антиукраїнські дописи і пости.

На жаль, незважаючи на наші чисельні скарги, пресловутий Дублінський офіс нічого такого у спільноті не побачив, но ввічливо подякував за “виділений нами час”. Що у світлі останніх банів відомих українських юзерів за хотьшо виглядає, м'яко кажучи, дивно. Можливо, якщо ми масово поскаржимося на Увага! конкретні дописи в цій групі, а не на саму сторінку, то щось таки і вийде. Ось посилання − самі переконайтеся, який там треш.https://www.facebook.com/karpataljamagyar?pnref=story Для того, аби зрозуміти заклики до “розділення штучної держави Україна”, навіть угорської знати не треба. Можливо когось із знайомих там знайдете, я от знайшла”, – пише журналістка.

Про Захід