До розвитку дитячо-юнацького спорту залучатимуть легендарних спортсменів

Опубліковано:

Голова обласної ради Володимир Чубірко зустрівся з легендарним футболістом, колишнім півзахисником київського “Динамо” Василем Рацем. Йшлося про розвиток дитячо-юнацького спорту, і в першу чергу футболу.

Василь Рац зазначив, що Закарпаття має значний потенціал, але наразі досягнення наших спортсменів не настільки значимі як це було колись. “Знаю, що талановиті діти з моєї рідної Виноградівщині та Берегівщині вчаться у спортивних школах сусідньої Угорщини, а наша молодь тут, в краї не завжди має можливість себе реалізувати. В нас є таланти, але до дітей треба правильний підхід. Є бізнес, який готовий інвестувати в розвиток спорту, є бази, тренери – і все це нам треба використати, щоби відродити футбольну славу Закарпаття”, – вважає легендарний футболіст.

Володимир Чубірко зазначив, що Закарпаттю, на відміну від інших областей країни вдалося зберегти всі дитячо-юнацькі спортивні школи. Також підтримано і спортивні товариства, які передано на місцеве фінансування. Рада найшла можливість виплачувати стипендії кращим спортсменам. І цього року буде встановлено 11 спортивних майданчиків. “Ваш досвід – безцінний, тому пропонуємо вам долучитися до організації роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів. Ми хочемо зробити їх роботу прозорою, в першу чергу при відборі туди юних спортсменів”, – зазначив керівник облради.
Також Володимир Чубірко запропонував Василю Рацу стати його радником з питань розвитку спортивної галузі краю.


Прес-служба облради

Про Захід