В Закарпатському музично-драматичному театрі відбудеться концерт гурту “ТІК” – “Люби ти Україну”

Опубліковано:

Браття та сестри, дорогенькі українці і гарнезні україночки, а також весь прийдешній і приїжджий люд, що любить гарну музику і душевну пісню! 

Гурт “ТІК” починає добру і гарну справу – свій ювілейний тур по всій Україні “Люби ти Україну”.

“Тверезість і Культура” святкують свої перші славні 10 років пісеннотворчості. Коли 10 років несеш своє серце людям, народжуються такі пісні і така музика, що, мов смачне вино стають ще милішими, ще зрозумілішими, ще ріднішими з роками. Тому, щоб переспівати всіх ТІКівських пісень та перебачитися з усіма друзями, святкування ювілею почалося ще 1 лютого 2015 року. 

“Люби ти Україну” – пісня, котра вже встигла полюбитися всім українцям, пісня, що стала символом і набула особливого значення для кожного. Ця пісня і стане головною темою всього туру. 

“Кожною піснею і кожною нотою ми весь цей час зізнавалися в любові Україні, – говорить лідер гурту Віктор Бронюк, – Зараз важливо робити, робити все що можеш, щоб підтримати країну, щоб змінити щось на краще. І ми теж маємо робити те, що в нас виходить найкраще – співати на славу цьому народові, на славу всій Україні”.

Цей тур буде найбільшим для гурту і охопить 33 міста України, завершиться 10 червня в славному, теплому і справжньому ТІКівському місті – у Вінниці.Дай Боже вам світлих днів і доброго здоров'я, щоб переспівати в душевності всі пісні разом із улюбленим гуртом “Тверезість і Культура”!

Будьмо разом бо ми єдині!

Про Захід