В УжНУ флеш-мобом презентували логотип нової спеціальності

Опубліковано:
Днями студенти-журналісти в рамках практичного заняття з “Паблік рилейшнз” разом зі своїми колегами з інших факультетів влаштували флешмоб-презентацію логотипу спеціальності “Реклама і зв'язки з громадськістю”, яка цьогоріч відкривається в Ужгородському університеті.

До заходу долучилася молодь філологічного, стоматологічного, математичного факультетів і факультету суспільних наук. Дійство відбулося на площі перед головним корпусом університету. Його учасники синхронно утворили логотип нової спеціальності, який уособлює креативність думок і пошук ідей.

Автором логотипу є кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри журналістики Леся Поліха.

“Основна ідея логотипу – варіативність підходів у рекламі й піарі. Графічно це втілено у фрагменті лабіринту, котрий має багато входів та виходів. Водночас знак синього кольору має елементи руху і напрямку, позначеного стрілкою. Синій колір у піарі, до слова, має позитивний зміст, а в символіці означає добру славу. Мені дуже суголосний вислів Оноре де Бальзака: “Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне. Йти!”. Маємо великий потенціал молоді, котра хоче рухатися й змінювати світ навколо себе. Спеціальність “Реклама і зв'язки з громадськістю” саме для таких – рухливих і креативних”, – каже Леся Поліха.

Галина Риган, Медіа-центр УжНУ.

– See more at: http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/studenti_uzhnu_fleshmobom_prezentuvali_logotip_novoji_specialnosti/2015-05-25-2426#sthash.ljHqkaDg.dpuf

Про Захід